ZL Háje: Tempo B - AFK Slavoj Podolí 3:0

29.01.2012 15:26

Poločas 1:0

Branky: 6. Neckař (Višvader), 45. Šejvl (Polívka), 50. Polívka

Ve 4. kole zimní ligy jsme se utkali s týmem z Podolí. Čekalo nás náročné utkání, jelikož se soupeřem jsme vždy hráli vyrovnané souboje. Utkání mělo výkop již v 8:30, což znamenalo brzké vstávání, navíc do mrazivého rána. Prořídlou sestavu doplnil pro dnešní zápas Dan Šejvl, takže jsme oproti minulým zápasům doplnili tým o mladšího spoluhráče. Dan se neztratil, bojoval a na to že s námi nenastupuje, tak se mu poměrně dařilo.

První poločas jsme začali výborně, v 6. minutě našel Višvader Petra Neckaře, který nás poslal do vedení! K překvapení jsme (nás trenérů) jsme od počátku hráli pozorně a ohrožovali branku Podolí více, než soupeř tu naši. Za první poločas jsme soupeře k ničemu vážnému nedali prostor, jen v útoku malinko zamrzí nevyužité šance, které jsme převážně promarnili. Matěj Hrstka, Petr Neckař i Danny Višvader buď otáleli se zakončením nebo jim míč nesedl tak, jak měl.

V poločase tak nebylo moc co klukům vytýkat, obrana šlapala dobře pod vedením Čermáka, střed pole měl na starosti Polívka, kde sváděl souboje s obrovitým hráčem soupeře.

Druhá půle měla podobný obraz jako ta první, i když soupeř se snažil více a více dostávat blíž naší brance. Šance si už vypracoval, ale naštěstí (pro nás) je nevyužil. Buď střely nešly na branku nebo si s nimi poradil Holub. Ve 45. minutě vykombinoval míč Polívka pro volného Šejvla, který střelou pod břevno zvýšil naše vedení na 2:0. Malou chvilku po druhé brance jsme inkasovali branku, ale nakonec nebyla uznána pro postavení mimo hru (rozhodčí nejdříve branku uznal, ale po upozornění i trenérů z Podolí se nakonec branka neuznala). To mělo Podolí i mírný tlak...

V 50. minutě po samostatné akci zvýšil Honza Polívka na 3:0 a bylo rozhodnuto.

Zajímavé utkání jsme vyhráli, s hrou i přístupem hráčů jsme byli spokojeni. Všichni pevně doufáme, že kluci budou pokračovat v podobných výkonech i nadále.

Sestava: Holub - Ctibor, Polák, Čermák, Polívka, Neckař, Hrstka, Višvader, Rožníček, Kuda, Šejvl, Mašek