ZL Háje: FC Tempo B - Slavoj Vyšehrad 1:4

06.03.2012 18:47

Poločas 1:2
Branky 32.min Hrstka (1:2)
Sestava: Holub - Buzek, Obermajer, Polívka, Neckař, Hrstka, Višvader, Kopeš, Mašek, Kuda, Hozák, Niederle, Rožníček

V posledním zápase zimní ligy na Hájích, nás čekal tým Vyšehradu, který vyhraje zmiňovaný zimní turnaj. Do zápasu jsme vstoupili celkem aktivně a hra byla vyrovnaná. Šance jsme měli především my, soupeř se do pořádné šance nedostával, ale ve 25. minutě podnikl jeden z prvních na naši branku a rázem jsme prohrávali 0:1. A hned pět minut na to jsme prohrávali již 0:2. Do přestávky se nám ještě podařilo snížit zásluhou střely Matěje Hrstky, který snížil na 1:2.

Soupeř se zlepšoval a ve druhé půli svou aktivní hrou dokázal ještě dvakrát skórovat. My jsme zlepšili výkon oproti sobotnímu zápasu, ale i tak to nebylo ono. Bylo znát, že jsme nastoupili v kombinované sestavě společně s ročníkem 1999. Našim starším kamarádům děkujeme za pomoc a dobrý přístup k utkáním, které absolvovali. Pro některé naše kluky to byl snad impuls k tomu, že je potřeba ještě zabrat a poctivě pracovat. Blíží se nám již start jarní části soutěže, ale ještě nás čeká pár zápasů k tomu, abychom se dostatečně sehráli.