Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Závěr - předávání cen

02.05.2008 22:13

Závěrem snad jen říci, že na výborně zorganizovaném turnaji se skvělými soupeři kluci všem ukázali, že se mohou měřit i s těmi nejlepšími týmy nejen v Praze. Celkově by se dalo říci, že pro Prahu jsme vítězi právě my a to v tak silné konkurenci je fantastický úspěch! Odměnou za naše druhé místo to vše neskončilo. Při vyhlašování jednotlivých ocenění si odnesli cenu Martin Mišovič, jako nejlepší brankář, který dostal pouhou jednu branku z celkových 7 odehraných turnajových utkání, za což by měli dostat i cenu kluci v obraně, kteří před Martinem výborně čistili prostor a nedali soupeřům šanci střílet. Druhým oceněným z našeho týmu nemůže být nikdo jiný než Matěj Koubek, který se stal s 8 brankami nejlepším střelcem turnaje a k zisku nejlepšího hráče mu jistě také nechybělo moc, ale to už bychom asi chtěli moc.

Pochvalu nezaslouží pouze tito dva ocenění, ale celý tým, který se na tomto úspěchu podílel. Ne všichni mohli být najednou na hřišti, ale každý přidal k tomuto úspěchu svůj díl. Kluci díky, po nevydařené středě jste nám spravili náladu, i když bychom my trenéři dnešní úspěch rádi alespoň částečně vyměnil za jednu branku do sítě Kolovrat.

A nakonec ještě jedno poděkování a to všem, především rodičům, kteří hnali náš tým svými hlasivkami kupředu a vytvářeli výbornou kulisu. Především souboje s Admirou měli velmi hlučnou atmosféru, dalo by se říci, že ligovou atmosféru, jelikož i udělování taktických pokynů od nás trenérů pro kluky, bylo v takovém prostředí velmi těžké! Díky!

 

Konečné pořadí:

 1. FK Jablonec 97

 2. FC TEMPO PRAHA

 3. FK Admira

 4. FK Ravel Junior Ústí nad Labem

 5. AC Sparta Praha

 6. SK Slovan Liberec

 7. Bohemians 1905

 8. SK Kladno

 9. FK SIAD Most

 10. SK FS Junior Teplice

 11. SK Slavia Praha

 12. FK Dukla Praha

—————

Zpět