Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Zápas soustředění

21.08.2008 22:21

Dnes večer se hrál jeden z nejdůležitějších zápasů tohoto soustředění. Kluci mají natrénováno a tak vyzvali k zápasu realizační tým.

Realizační tým - FC Tempo Praha MPA   6:(3x2)

Obě strany tento zápas vzaly velmi vážně, realizační tým se dlouho připravoval, měl dobrou kondiční přípravu. O připravenosti týmu FC Tempo MPA nebylo pochyb, trochu jsme se obávali, jakou taktiku na nás kluci vymyslí. Kdo by předpokládal jasný vývoj, byl by překvapen.

Realizační tým zvolil hru bez brankáře, rozložení 2-1-1-2. Navíc jsme zvolili i zastrašovací maskování některých útočnic našeho týmu.

Kluci zvolili hru s dvěma brankáři, rozložení (z pohledu nás) milión-milión-milión, kam jsme dohlédli, všude někdo byl. Chvíli jsme touto situací byli zaskočeni, cesta k bráně se zdála skoro nemožná. Obránci volali div ne válečné pokřiky, útočníci zaklekli jak při běhu na 100m rozhodnuti vrhnout se na nás jak vosi na lízátko. Přes tyto nástrahy jsme se však přenesli a stylem zuřivého slalomáře jsme se probili k bráně a po trmě-vrmě jsme skórovali - 1:0.

Nechali jsme se ukolébat vedením, kluci předvedli nevídanou souhru, rozložili naší zálohu, stejně tak i obranu a dopravili míč do naší branky a strhli vedení na svoji stranu díky bonifikaci gól platí za dva - 1:2.

Tempo zápasu se zvyšovalo, stejně tak i bojovnost, takhle jsme kluky ještě nezažili. Přes všechny nástrahy na nás nachystané jsme se dvakrát dostali do zakončení a strhli jsme vedení na naší stranu - 3:2.

Už se zdálo, že přijatelný výsledek udržíme, ale kluci nás zatlačili k naší brance a překonali nešťasné obránce, kolem kterých vytvořili neprostupný val, a ze zálohy trefovali odkrytou branku - 3:6.

Po tomto skoro smrtícímu úderu jsme si vyžádali oddechový čas a domluvili změnu taktiky. Dlouhým výkopem jsme snadno překonávali obranu a naše útočníce umně i se štěstím sázeli jeden gól za druhým. V rychlém sledu jsme srovnali - 6:6.

Potom byl zápas ukončen pro tmu, nechtěli jsme riskovat ztrátu hráče či míče. Obě mužstva byla spokojena s výsledkem, dostalo se nám pochvaly při podávání rukou, což nás potěšilo. Bylo to hezké zakončení dnešního dne.

—————

Zpět