Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

Vyšehrad - Tempo 2:3

14.03.2010 16:59

V předposledním utkání zimního turnaje na Hájích jsme nastoupili proti dalšímu soupeři z Prahy 4. Na zápas se kluci náležitě těšili a již od začátku utkání se snažili kombinovat. Úvodní branku zaznamenal Petr Neckař, jenž z poměrně velké dálky překvapil brankáře Vyšehradu - 0:1. Druhou branku přidal Tomáš Mašek, jenž doslova dotlačil míč do branky, po skrumáži před brankou Vyšehradu. Tímto stavem skončila první půle.

Ve druhém poločase Vyšehrad snížil - 1:2. Pak ale vymyslel krásnou přihrávku Petr Neckař na Martina Aschermanna, jenž zvyšoval podél brankáře na 1:3. Vyšehrad ještě zkorigoval skore, když po hrubce Nejedlíka se dostal útočník Vyšehradu sám před Holuba a prostřelil ho - 2:3.

Kluci pohlídali zbytek zápasu a zaslouženě vyhráli.

Zítra dohráváme odložené utkání v Uhříněvsi, kde se chceme poprat o vítězství a navázat na dnešní dobrý výkon.

Sestava: Holub - Nejedlík, Tököly, Polívka, Neckař, Polák, Aschermann, Žůrek, Dobiáš, Jirků, Ctibor, Mašek, Belkhiri.