Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


V Benešově 5. místo

25.11.2008 20:37

Na turnaj v Benešově se sešli kluci v hojném počtu a tak jsme do turnaje nasadili kompletní dvě sedmičky. Účel, který turnaj měl splnit, tak splnil úplně do posledního puntíku a ukázalo se, kde se kdo má zlepšit a v čem. Do turnaje se převážně zapojili i ti, kteří toho v sezoně tolik neodehráli, ale ač to nebyly nejlepší výkony, tak se kluci za vystoupení na turnaji nemusí stydět.

Bilance turnaje je jedna výhra (nad Juniorem Praha 1:0, kterou zařídil svou premiérovou brankou Matěj Hrstka) poté jedna remíza, která byla s týmem FC Háje (2:2), se kterým jsme již v sezoně remizovali. Obě branky zařídil kapitán týmu Vojta Soukup a jen nepřesnost nás dělila od výhry kdy se kluci asi v nejlepším zápase nebáli hrát a ukázali, že se dá hrát s každým.

To bylo z bodových úspěchů vše. Pak jsme třikrát prohráli. V úvodním zápase, ve kterém jsme měli proti neznámemu soupeři ze Sezimova Ústí neustále měli více ze hry a nebezpečně ohrožovali branku soupeře, tak po jednom z mála útoků nás nepodržel brankář Mišovič a po jeho chybě soupeř přišel lehce k dosažení branky a jednogólové vedení udržel až do konce.

Následoval zápas z ČAFC Praha. Další nešťastný zápas, kdy nás soupeř sice přehrával ale branky jsme za něho stříleli my. První branku jsme si nešťastně dali sami, po centru soupeře ze strany a druhou branku po střele soupeře opět tečoval náš hráč a změnil tak let míče. Prohra 0:2. Poslední prohra a to zasloužená, byla s domácím týmem Benešova. Soupeř se na domácí turnaj velmi dobře připravil. Skvěle kombinoval na což naši hráči nestačili a po zásluze prohráli 0:3.

To znamenalo v konečném součtu toto pořadí:

1. SK Benešov

2. ČAFC Praha

3. FC Háje

4. Spartak Sezimovo Ústí

5. FC TEMPO PRAHA

6. Junior Praha

K turnaji se nedostavila mužstva FC Viktoria Plzeň a Brandýsa nad Labem, takže pořadatelé upravili hrací systém a hrálo se každý s každým (původní byl plánován na dvě skupiny) a prodloužili hrací dobu na 1x25 minut.

S mrazivým počasím a se sněhovými přeháňkami se všichni zúčastnění poprali dobře a domácí pořadatelé opět připravili pro zúčastněné týmy velmi zajímavé ceny (dorty a věcné ceny a pro týmy na medailových pozicích i medaile a poháry!)

—————

Zpět