Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Turnaj Davle - 1. místo

12.02.2011 20:44

Náročný víkend čekal na naše kluky ze starší přípravky. V sobotu nás čekal halový turnaj v Davli, který pořádala Povltavská fotbalová akademie. V neděli pokračujeme v dalším kole zimní ligy na Hájích zápasem s ČAFC.

Sobotní sraz před turnajem byl v 8 hodin u haly v Davli. Oproti propozicím se turnaje nezúčastnila pražská Sparta a tak pořadatelé rozhodli odehrát turnaj nejspravedlivějším způsobem, tzn. 7 týmů se utkalo systémem každý s každým.

Čekalo nás tedy 6 utkání po 12 minutách na docela malém prostoru davelské školní tělocvičny. Utkání měla spád a to i díky mantinelům, na které se hrálo po krajích hřiště. V utkáních se objevovalo ale hodně osobních soubojů. My jsme se postupně utkali s Libuší, Dolními Břežany, Modřany, Lipenci, Dobříčí a domácí PFA.

Tempo - Libuš 0:1

Naše úvodní utkáni nám výsledkově moc nevyšlo, ale fotbalově jsme byli lepší než soupeř. Naše velké šance soupeř se štěstím (i za pomocí brankové konstrukce) ubránil a z ojedinělého rohu se mu podařilo vstřelit jedinou branku utkání. My jsme se v koncovce hodně hledali.

Tempo - Dolní Břežany 2:0

Branky: Čermák, Neckař

Druhé utkání mělo velmi podobný průběh toho úvodního. Převaha v poli a žádné branky. Nakonec se to podařilo. První gól v turnaji za naše barvy zaznamenal po důrazu před brankou Tomáš Čermák. Druhou branku zaznamenal těsně před koncem krásnou střelou z přímého kopu Petr Neckař.

Tempo - Modřany 4:1

Branky: Richter 3, Holub - J. Černý

Derby s týmem nedalekých Modřan. Zápas se hrál pod naší taktovkou. Hattrickem se blýskl Martin Richter, čtvrtou branku přidal brankář Dominik Holub, po krásné střele po rohovém kopu. Čestný úspěch soupeře těsně před koncem zápasu zaznamenal náš bývalý hráč Jonáš Černý.

Tempo - Lipence 3:0

Branky: Čermák, Soukup, Holub

Po brankách Soukupa, Čermáka a opět brankáře Holuba (tentokrát z přímého kopu) jsme opět porazili Lipence (podobně jako před 14-ti dny v Radotíně)

Tempo - Dobříč 5:0

Branky: Soukup a Polívka 2, Hrstka

Utkání bylo z kraje vyrovnané. Do vedení nás poslal Hrstka. Ke konci zápasu se trefili ještě dvakrát Soukup s Polívkou a proměnili tak zápas v naší exhibici.

Tempo - PFA 1:0

Branka: Richter

V posledním našem zápase šlo o hodně, šlo o vítěze turnaje. Domácí i my jsme chtěli vyhrát turnaj a k tomu vedla jediná cesta, vítězství v tomto zápase. Jelikož Libuš prohrála s PFA a později ještě ztratila body za remízu s Modřany, dostali jsme se tedy rázem do boje o zlaté medaile. Utkání rozhodla jediná branka Richtera. Soupeře jsme nepouštěli do šancí, pokud se dostal do zakončení, tak v brance dnes spolehlivě zachytal Holub. Když rozhodčí naposledy foukl do píšťalky, propukla v našem týmu velká radost a Petr Neckař si po zápase na oslavu vystřihl dvě hvězdy.

Sestava Tempa: Holub - Soukup, Čermák, Polívka, Richter, Polák, Hrstka, Buneš, Neckař

Střelci Tempa: Richter - 4, Soukup - 3, Polívka, Čermák a Holub - 2, Neckař a Hrstka - 1

Talentem turnaje byl vyhlášen Martin Richter!

Všem zúčastněným gratuluji k umístění a dobrému výkonu. 

—————

Zpět