Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Soustředění pokračuje ...

21.08.2008 13:16

 

První zápas v této sezóně jsme odehráli v Horní Cerekvi (komentář k zápasu najdete v samostatném článku). Prohra 1:4 zní krutěji než předvedená hra, která byla na první zápas velmi dobrá. V některých chvílích nám nepřálo štěstí, ale bude lepší si ho schovat na mistrovské zápasy...

Nejdůležitější, dobrá nálada nás neopustila :-)

 

Ve středu nám odpolední trénink (na čerstvě postříhaném trávníku) zpestřil drobný deštík, ale kluci se nenechali odradit a se zájmem trénovali. Je vidět, že se jim po balónu stýskalo a využívají všechny možnosti na trénování. Hlavní náplň byla střelba, hrajeme přece o Krále soustředění!

 

Po obědě jsme vyrazili do Jihlavy. Vlakem, samozřejmě ve vítězných dresech, což se všem (včetně realizačního týmu) líbilo.

 

Jihlavu jsme dobili celkem snadno! Nejprve na náměstí...

 

Pak jsme se přesunuli na útulný stadión FC Vysočina Jihlava, kde jsme dobili Jihlavu podruhé s výsledkem 4:1 (komentář k zápasu opět v samostatné článku). Sice jsme do kašny hodili sedm padesátníků a počítali jsme co padesátník to gól, ale nejspíše jsme si branky schovali na odvetu v pátek odpoledne.

 

Protože kluci opravdu trénují pilně, dávají do tréninku i zápasů mnoho sil, důležité je také doplnění energie! A že klukům chutná jsme se nejednou přesvědčili, přidávání je na denním pořádku!

 

Dnes pokračujeme dopoledním tréninkem, odpoledne je první část Olympiády soustředění...

—————

Zpět