Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Soustředění Milevsko - 5. díl

20.03.2009 20:09

Zimní soustředění Milevsko 14.3. – 21.3. 2009

 

Díl 5.

 

A jdeme do finále! Dneska je poslední tréninkový den, takže základ je správně se nasnídat. Překvapivě svítí sluníčko, občas nějaký mrak, ale celkem je příjemné skoro jarní počasí. Máme trénink na velkém hřišti, čekají nás ještě disciplíny sprint na 30 metrů, slalom a střelba na přesnost.

Bohužel jsme museli zrušit vyhlášení cen za Olympiádu, protože kluci zapomněli na hlavní motto: Není důležité vyhrát, ale zůčastnit se. Velká rivalita a skoro i posmívání při neúspěchu ostatních nás k tomuto kroku donutili. Takto připravíme každému individuální vyhodnocení, kde se zlepšili, kde se zhoršili a na co by se měli kluci zaměřit. Škoda!

 

Po obědě byl vyhlášen klid s přípravou na balení, školu již mají kluci hotovou, a tak mají možnost odpočívat. Před odpoledním tréninkem jsme navštívili místní nákupní centrum, kluci již měli abstinenční příznaky.

 

Odpolední trénink na malé umělce byl zase zaměřen na trénink s balónem, během kterého jsme stihli ještě poslední disciplínu člunkový běh a opakovali jsme švihadla, kdy jsme upřesnili a sladili pravidla (snožmo a bez meziskoku). Tím jsme završili velmi náročný týdenní program, který nám pomůže zvládnout náročný program přeboru.

 

Večer máme ještě tělocvičnu, kde vyhodnotíme soustředění, a tím se přiblížíme blíže k úplnému závěru. Musíme všechny pochválit, protože se kluci celé soustředění snažili a byli hodní.

 

 

—————

Zpět