Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Soustředění Milevsko 4. díl

19.03.2009 19:07

Zimní soustředění Milevsko 14.3. – 21.3. 2009

 

Díl 4.

 

Tak ráno nás čekalo překvapení, na hřišti pod okny je bílo. Během snídaně vyšlo sluníčko a zase bylo hřiště zelené. Sluníčko si hrálo na honěnou s mraky a tak chvilku padal sníh a chvilku svítilo sluníčko. To nás neodradilo a vyrazili jsme na dopolední trénink na malé umělce. Protože nás měl čekat odpoledne zápas, dnes nebude žádná disciplína, ty si schováme na zítra.

 

Tak hned na začátku začal padat sníh a vydržel padat po celou dobu tréninku, který byl opět zaměřen na balón. Kluci pilně nacvičovali pohyb s míčem, narážečky, kličky a různé triky na zmatení soupeře, bylo to kombinované se střelbou, vše v pohybu. Poslední půlhodinka byl miniturnájek, ale vše bylo hodně mokré, balón i hřiště. Po tréninku si kluci lebedili v teplé sprše, přece jen bylo nevlídné sychravo.

 

K obědu byl řízek s bramborem, to bylo posilnění na procvičení mozkových závitů. Následovala výuka, každý procvičoval matematiku či češtinu, prostě co ještě zbývalo za úkol. Pochvala patří všem, všichni již mají udělaná cvičení, která měla předepsaná. Pozn. Někteří se trápili víc než na hřišti, občas i realizační tým prováděl rozbor, které i/y napsat 

 

Během polední přestávky jsme se dozvěděli, že mužstvo, se kterým jsme měli hrát má velkou marodku a tak nám odpadl přípravný zápas, protože se nepodařilo zajistit náhradní mužstvo. To ale nevadilo, hřiště jsme měli zajištěné, tak jsme si dali zápas proti sobě na celé hřiště. Potom jsme se věnovali nácviku rohů a nakonec chvilka střelby.

 

Na večeři byli všichni natěšení, měli jsme buchtičky se śódou, někteří si přidávali i dvakrát, všem se dělali boule za ušima, včetně realizačního týmu. Nyní mají kluci osobní volno, aby trochu užili hry, které si sebou přivezli, a nebylo to jen o tréninku.

 

Zítra nás čekají poslední disciplíny, dva tréninky venku a večer hala.

—————

Zpět