Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Soustředění Milevsko - 2. díl

17.03.2009 21:44

Zimní soustředění Milevsko 14.3. – 21.3. 2009

 

Díl 2.

 

Protože jsme objednali i hezké počasí na pondělní odpoledne, sluníčko nám svítilo na celý odpolední trénink. Opět jsme se věnovali hodně míči, nicméně nebylo to statické, kluci museli vydat hodně sil, protože vše bylo s nácvikem pohybu, souhře v trojicích a v pilování nahrávání. Kluci přijali na konec tréninku naši výzvu a hodlali změřit sílu proti nám, trenérům. Trochu jsme je ale podcenili, neboť nám kluci nasázeli tři branky a my díky jejich napadání jsme neměli šanci si ani přihrát.

 

Po večeři jsme šli na procházku, kdy jsme zavítali do centra Milevska, kde jsme předali klukům zaslouženou odměnu (s překvapením). Po návratu pak byl vyhlášen volný program, který kluci vyplnili hraním her či povídáním. Nikoho jsme nemuseli přemlouvat do postele a tak skončil druhý tréninkový den.

 

Úterní ráno bylo prosvícené sluníčkem, což bylo dobrým znamením. Před tréninkem na umělce byly dvě velmi populární a oblíbené disciplíny: švihadlo a běh. Kluci zvládli desítky přeskoků a dali si dva velké ovály okolo travnatého hřiště. Potom jsme se přesunuli na hřiště a zase balóny, střelba, pohyb s míčem a tak se moc ani klukům nechtělo končit.

 

Odpoledne nás čekal první přípravný zápas s domácími borci, který jsme zvládli velmi dobře, ale hráli jsme proti mladšímu mužstvu, takže jednoznačný výsledek nebyl měřítkem (souhrn zápasu je v samostatném článku). Ve čtvrtek nás čeká tým 2000, tak se ukáže, jak na tom kluci jsou.

 

Večer jsme měli promítání filmu Transformers, po jeho skončení bylo přichystáno překvapení v podobě druhé večeře naší výroby, byl párek v rohlíku, paprika, rajče a ředkvičky. Nic nevydrželo dlouho a neodolalo nájezdu 13 hladových kobylek. To byla tečka za úterním dnem a je čas na kutě, zítra je zase tréninkový den.

 

—————

Zpět