Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Soustředění Milevsko - 1. díl

16.03.2009 19:48

Zimní soustředění Milevsko 14.3. – 21.3. 2009

 

Díl 1.

 

V sobotu po vítězném zápase na Hájích s domácím mužstvem Háje B (6:0) jsme se přesunuli do Milevska, kde v 16:00 začalo naše zimní soustředění. Po zabydlení jsme se sešli na večeři, po které jsme se přichystali na první hodinový trénink v hale. Velikost haly většinu z kluků zaskočila, asi při představě, kolik koleček budou muset uběhnout a jaká to bude dálka. Nicméně spíše jsme se věnovali balónu, tak první trénink uběhl velmi rychle.

Pak jen všichni se vysprchovat (zatím na pokojích), dát si druhou večeři a po 21:30 už nespal jen realizační tým, jinak mužstvo spalo jako zabité.

Nedělní ráno jsme měli vydatnou snídani a přesunuli jsme se do šatny, kterou budeme mít po celou dobu soustředění. Po převlečení jsme se začali trénovat na menším hřišti pro malou kopanou, rozměrově o trochu menší než na Tempu, ale plně vyhovující na nácvik v malých skupinách a nácvik s balónem. Jediným mínusem bylo mrholení, ale to nikomu nevadilo. Kluci makali na plno celé dvě hodiny a ani se jim nechtělo končit. Následovala sprcha, rajská s knedlíkem a odpočinek po obědě zpestřený výukou matematiky! Je nutné posilovat nejen tělo, ale i ducha!

Ve 14:00 jsme opět vyrazili na trénink, opět na umělce a pokračovali jsme v průpravě pohybu s i bez balónu, tentokrát hodně zakončené střelbou. Nepřízeň počasí kluci brali statečně, ale bylo vidět, že již trochu docházejí síly. Po večeři se však již všichni těšili do haly na večerní trénink. První půlhodina byl aerobik na uvolnění a protažení, pak se již hrálo na dvě.

Po chlebech na druhou večeři se jen zaprášilo a po volném programu zavládl klid a spánek.

Dnes ráno bylo jasné, že počasí bude opravdu aprílové, ale to nám nevadilo, protože jsme měli hodinu v tělocvičně a pak hodinu na umělce. Aby se kluci protáhli, tak v hale byl opět aerobik, tentokrát po celou hodinu. Po něm se kluci převlékli na ven a hurá na umělku. Celý trénink byl s balónem, takže opět nikdo nechtěl končit, bylo vidět, že to kluky baví a i se zlepšují ve střelbě.

K obědu bylo výborné kuřátko, nyní je chvilka češtiny a mezitím venku se trhají mraky a svítí sluníčko. Bude jistě hezky na odpolední trénink na umělce.

—————

Zpět