Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!
SEZONA 2011/2012
10.07.2011 17:06Týmy se kterými se utkáme:
F2A 62 MŽ-1A/A
1 Kyje
2 SK Horní Měcholupy
3 FSC Libuš
4 FC Zličín
5 SC Radotín
6 SK Union Vršovice
7 FC Tempo Praha B
8 SK Hostivař
9 SK Újezd Praha 4
10 ABC Braník B
11 FC Přední Kopanina
12 SK Zbraslav
ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽE:
ROZPIS PRO 1. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
ROZPIS PRO 2. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
ROZPIS PRO 3. kOLO. |
||||||
|
|
SK H.Měcholupy |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
SK Hostivař |
|
: |
|
ROZPIS PRO 4. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
SK Hostivař |
|
: |
|
ROZPIS PRO 5. kOLO. |
||||||
|
|
FSC Libuš |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
ROZPIS PRO 6. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
ROZPIS PRO 7. kOLO. |
||||||
|
|
FC Zličín |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
ABC Braník B |
|
: |
|
ROZPIS PRO 8. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
ABC Braník B |
|
: |
|
ROZPIS PRO 9. kOLO. |
||||||
|
|
SC Radotín |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
ROZPIS PRO 10. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
ROZPIS PRO 11. kOLO. |
||||||
|
|
SK Union Vršovice |
SK Zbraslav |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
TJ Kyje |
|
: |
|
JARNÍ ZÁPASY - ODVETY ROZPIS PRO 12. kOLO. |
||||||
|
|
FC Tempo Praha B |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
TJ Kyje |
|
: |
|
ROZPIS PRO 13. kOLO. |
||||||
|
|
SK H.Měcholupy |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
SK Zbraslav |
|
: |
|
ROZPIS PRO 14. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
ROZPIS PRO 15. kOLO. |
||||||
|
|
FSC Libuš |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
SK Zbraslav |
|
: |
|
ROZPIS PRO 16. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
FSC Libuš |
|
: |
|
ROZPIS PRO 17. kOLO. |
||||||
|
|
FC Zličín |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
SK Zbraslav |
|
: |
|
ROZPIS PRO 18. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
FC Zličín |
|
: |
|
ROZPIS PRO 19. kOLO. |
||||||
|
|
SC Radotín |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK Union Vršovice |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
SK Zbraslav |
|
: |
|
ROZPIS PRO 20. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
SK Union Vršovice |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
SC Radotín |
|
: |
|
ROZPIS PRO 21. kOLO. |
||||||
|
|
SK Union Vršovice |
SC Radotín |
|
: |
|
|
|
FC Tempo Praha B |
FC Zličín |
|
: |
|
|
|
SK Hostivař |
FSC Libuš |
|
: |
|
|
|
SK Újezd Praha 4 |
SK H.Měcholupy |
|
: |
|
|
|
ABC Braník B |
TJ Kyje |
|
: |
|
|
|
FC Přední Kopanina |
SK Zbraslav |
|
: |
|
ROZPIS PRO 22. kOLO. |
||||||
|
|
TJ Kyje |
FC Přední Kopanina |
|
: |
|
|
|
SK H.Měcholupy |
ABC Braník B |
|
: |
|
|
|
FSC Libuš |
SK Újezd Praha 4 |
|
: |
|
|
|
FC Zličín |
SK Hostivař |
|
: |
|
|
|
SC Radotín |
FC Tempo Praha B |
|
: |
|
|
|
SK Zbraslav |
SK Union Vršovice |
|
: |
—————