Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

Semifinále: FC Tempo - SK Kladno 2:0

02.05.2008 21:58

Branky: Koubek 2

V posledním zápase v semifinálové skupiny museli kluci, pomýšlející na finále, vyhrát, jinak by se jim finálový sen rozplynul. Do utkání jsme vstoupili aktivněji a soupeře nepouštěli před naší branku, útoky výborně zachytávali naši obránci. Ani velký počet rohových kopů, však stále nepřinášel kýženou důležitou branku. Uplynulo deset odehraných minut a situace se začínala stávat kritickou, jelikož nerozhodný výsledek by do finále posunul tým Admiry. Ale Tempo se mohlo opět spolehnout na Matěje Koubka, který v 11. minutě prostřelil kladenského brankáře 1:0! A poslední slovo měl ještě v předposlední minutě opět Matěj, jenž střelou pod břevno potvrdil náš postup do finále!!! Za hlasitého povzbuzování našich fanoušků-rodičů, Tempo-Tempo, se kluci šli radovat spolu s nimi z vítězství a postupu do finále!

Nejlepšími hráči byli: Koubek, Tököly a Obuškevič