Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

Semifinále: FC Tempo - FK Admira 0:0

02.05.2008 21:56

První zápas v semifinálové skupině nám opět přisoudil soupeře z Kobylis. Dalo by se říci, že se jednalo o odvetu, či druhý poločas. Kluci tentokrát hráli především zodpovědně z obrany, ale někdy se až příliš stahovali před vlastní bránu, ale naštěstí z chaosu nedokázali domácí nic vytěžit. Utkání, ve kterém se často i dost „jiskřilo od kopaček“, ale naši kluci zvládali dobře, i když někdy byla až moc vidět náklonnost rozhodčího k domácímu týmu. I přes tyto všechny okolní vlivy se kluci snažili dostávat do útoku a hrozit z nebezpečných brejků. Tököly, jenž se představil na hrotu útoku dostal pár zajímavých míčů, které, ač je dost rychlý, nedoběhl. V úniku se ocitl i náš nejlepší střelec Koubek, ale ani on tentokrát na domácího brankáře nevyzrál. A když ani 5 minut před koncem domácí hráči netrefili z nebezpečně vypadající šance branku a naši kluci nevyužili slibných šancí z rohových kopů, rozešli jsme se tentokrát smírně bez branek – 0:0.

Nejlepšími hráči byli: Obuškevič, Nejedlík a Koubek