Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

Semifinále: FC Tempo - FC Slovan Liberec 2:1

02.05.2008 21:58

Branky Tempa: Koubek 2

Velmi důležitý zápas s podještědským týmem z Liberce, který vyhrál skupinu C. Taktovku zápasu se snažili držet v ruce kluci z Tempa. Již ve 3. minutě zatáhl po lajně míč M. Koubek, ale z jeho centru se nedokázal trefit jak Tököly, tak ani Marek Neckař. Hned o dvě minuty později se Matěj dostal do samostatného úniku, ale ani tato šance ještě neskončila brankou. Až o minutu později jsme se dočkali vedení. Po rohovém kopu se dostal k odraženému míči kapitán mužstva Tomáš Nejedlík, který nacentroval zpět před branku Liberce a jeho centr našel přesně hlavu Matěje Koubka – 1:0! Hra se pak odehrávala spíš v půlce hřiště. Šance z rohových kopů jsme nevyužili a tak přišel trest v podobě jakéhosi pokusu o střelu, možná odkop jednoho z Libereckých hráčů, který skončil za zády vyběhnuvšího Martina Mišoviče. Remíza by byla pro nás ztrátou, pokud jsme chtěli pomýšlet na finále. A v poslední minutě jsme kopali po faulu trestný kop, ke kterému se postavil Tomáš Nejedlík. Jeho centr doletěl až před branku, kde míč dotlačil do soupeřovi branky, kdo jiný než, Matěj Koubek – 2:1!Po půl minutě po gólů byl i konec zápasu.

Nejlepšími hráči byli: Koubek, Obuškevič a Nejedlík