Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Schůzka a pozdrav od anonyma...

06.01.2010 07:59

Na včerejší schůzce jsme probrali:

- plán na zimní přípravu (pravidelné plavání 1x za 14 dní, neuskutečnění zimního soustředění)

- plánované letní soustředění (místo zatím neurčeno)

- Ligu rodičů

- ostatní nevysvětlené otázky...

Pod tímto článkem je diskuzní forum pro Vaše další otázky, názory apod.

 

—————

Zpět


Diskusní téma: Schůzka a pozdrav od anonyma...

Datum: 06.01.2010

Vložil: Hrstkovi

Titulek: Díky

Ahoj Tempáci,

Na Tempu jsem díky staršímu synovi strávil několik let a tak vím,co obnáší prace trenérů a vedoucích fotbalových týmů.Vážím si jejich práce,protože se věnují našim dětem ve svém volném čase a proto bych rád poděkoval Petrovi,Romanovi a Kláře za jejich práci a úsilí,kterou dětem věnují.

Mějte se fajn
Pavel a Lenka

—————

Datum: 06.01.2010

Vložil: karolína

Titulek: k zamyšlení

Zdravím Vás všechny po Novém roce,
dovolím si připojit svůj názor týkající se nejen včerejší schůzky, ale říct i pár pocitů, možná k zamyšlení.
To, že anonym Petrovi a Kláře zkazil svátky si dovedu živě představit a tento fakt nelze ponechat jen tak. Myslím si, že většina z nás s obsahem "anonyma" nesouhlasí a proto nemá cenu nad tím více spekulovat.
Na druhou stranu by nás to mělo donutit se zamyslet, zda cítíme jako rodiče křivdu vykonávanou na svých dětech opodstatněnou či nikoliv.
Mohu přednést jen svůj názor a ten také říkám. Naši chlapečci již nejsou ty vyplašené miminka, které jsme poprvé přivedli s prvním kopáčákem na hřiště, ale docela ostřílení počáteční puberťáci. Nevím, myslím si, že občas jiná cesta , než pořádně zařvat a srovnat je do řady,neexistuje. Je pravda, že se nám Petrův hlas může zdát více zvýšený, než si sami připouštíme. Ale na druhou stranu je to někdy jediný hlas, který naráz všichni kluci zaregistrují. Každý z nás cítíme tyto věci jinak, stejně tak, jako je každé z našich dětí jiné. Náš způsob výchovy je zcela naše věc, ale je třeba toto zkloubit se sportem, kde každá individualita dítěte musí umět vytvořit tým.
Fotbal je tvrdý sport a myslím si, že vše co bylo doposud vykonáno s našimi dětmi Petrem, Klárou či Romanem bylo s nejlepším vědomím a svědomím.
Ruku na srdce, nevím, kde by měl sílu a čas se našim dětem věnovat tolik čas a úsilí bez nároku na honorář. Nebudu zmiňovat ten směšný poplatek, který není ani na benzín...
Pokud chceme začít Nový rok v lepším duchu, zkusme společně hledat cesty nejen k lepším výsledkům, ale zejména více o svých názorech hovořit.
Na začátek navrhuji třeba častěji si zakopat s dětmi tak, jako jsme to udělali před vánocemi. Myslím, že obě strany byly dostatečně zadýchány a spokojeny.

Napsala jsem své pocity, které nikomu nechci vnucovat.

Hezký den Karolína

—————