Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

Přípravné utkání - Sušice

26.08.2011 09:15

Tempo A - Tempo B 1:1 (na pen. 10:11)

Proti ročníku 99 jsme odehráli modelové utkání. Dostali jsme se do vedení a dlouho ho drželi. Ve druhé části utkání jsme dokonce čelili i pokutovému kopu, který soupeř neproměnil, ale přesto se mu podařilo utkání vyrovnat. Když se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit vítěznou branku, tak přišly na řadu pokutové kopy. V těch jsme byli o gól úspěšnější a utkání tak vyhráli.

SUŠICE - TEMPO A + B 0:5

V přípravném utkání proti domácímu týmu mladších žáků (roč. 1999) jsme odehráli 2. poločas utkání. V prvním poločase vedlo Tempo 3:0 (po brankách Pekárka, Janského a Obermajera).

Do druhé půle naskočil náš tým a chtěl potvrdit vedení, které mu vytvořili starší spoluhráči. Naši hráči se prezentovali dobrým výkonem. I brankově jsme se prosadili. V 6. minutě druhé půle našel Holub dlouhým míčem Polívku, ten si zpracoval míč do prostoru a kličkou brankáři dával do prázdné branky na 4:0.  Na 5:0 zvýšil pravou nohou Matěj Hrstka po přihrávce Višvadera.