Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Přátelské utkání - Bílá Hora

28.08.2012 21:43

FC TEMPO PRAHA - BÍLÁ HORA (ARITMA) 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)

Branky: Višvader 4

Poslední přípravné utkání před začátkem nové sezony se nám výsledkově i herně celkem podařilo. Až na mnoho zahozených a promarněných šancí můžeme být spokojeni. Hráli jsme proti dobrému soupeři, který se snažil hrát fotbal a neuchyloval se k nějakému bezhlavému nakopávání. Naši hráči (již odpočatí) a posíleni o další hráče, kteří z různých důvodů chyběli, se prezentovali dobrou hrou.

Úvodní část byla velmi vyrovnaná, soupeř se držel a neinkasoval mnohdy díky velmi dobrému brankáři. Naši branku soupeř ohrožoval hlavně z brejků či našich nepřesností v rozehrávce, na které ještě musíme zapracovat. Do druhé části jsme chtěli přidat nějakou branku a to se povedlo díky dvěma brankám Danny Višvadera. Z kraje třetí části soupeř korigoval skóre na 2:1 a mohl se pokusit o zvrat v utkání. To ovšem nebylo po chuti našim hráčům a dalšími dvěma brankami jsme navýšili naše vedení na rozdíl třech branek. V utkání se dařilo střílet branky jen Danny Višvaderovi, ale i další hráči se dostávali do slibných šancí. Několikrát měl na kopačce (i na hlavě) branku Mašek, dále Balšán, Smith nebo Rožníček. V utkání se objevil i nováček v týmu Dan - ukázal, že bude pro náš tým přínosem a budeme se těšit na další fotbalové zážitky!

Kluci si určitě šetří "ostré náboje" na nedělní start soutěže, který nás čeká předehrávkou posledního kola doma s Loko Vltavín.

Díky všem za zajímavou fotbalovou podívanou

FOTO

—————

Zpět