... na webu Podolí

26.11.2011 21:37

Přátelák 26.11.2011

26. 11. 2011

Dnešní přípravné utkání jsme odehráli proti tradičnímu soupeři Tempa Praha (taky si spolu zahrajeme v zimní lize) a odehráli jsme ho 3 x 25 minut. První třetina byla vyrovnaná, druhá patřila hostům a třetí zase nám. Dnes neměla svůj den většina týmu, někteří pro depresi z hudební, jiný nechali formu v nějaké krabičce doma  . Po první jak-takž uspokojivé části jsme byli v té druhé absolutně ztracený, nebyl tam jak pohyb s míčem, tak chyběl pohyb bez míče. Byla to vyloženě katastrofální třetina. V celém utkání nám chyběla střelba a všude jsme byli u míče pozdě. V poslední části byl náš výkon dobrý, soupeře jsme zatlačili, dali jeden gól a nastřelili dvě tyče. Měli jsme několik šancí skóre otočit. Bohužel jsme své šance promarnili, a hosté využili o jednu šanci víc, a proto taky vyhráli. Remíza by tomuto utkání snad slušela víc, ale prohráli jsme si to sami. Do příštího víkendu máme co zlepšovat, a doufám, že se kluci vzpamatují, a přes týden najdou ztracenou formu. Bohužel, většina kluků dnes podala špatný výkon i na svůj standard. Jen v poslední části se k němu někteří přiblížili. Čeká nás první kolo zimní ligy, kde budeme muset zamakat, jestli chceme Vyšehrad porazit. A já na nic jiného než na úspěšný začátek ani nemyslím.