Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


...na webu Kolovrat

20.09.2012 22:15

 

FC TEMPO Praha – Sokol Kolovraty 10 : 1 (4:0)

Přátelské utkání na hřišti FC Tempo potvrdilo moje slova z předchozího mistráku, že naše hra nesnese přísnější měřítka. Sestava: Ledvina, Balvín, Sommer, Rychna, Kotě, Fiala (K), Hrubý, Trenkwitz, Novák, Didunyk, Thein, Plíhal, Hladký. Branky: Hladký

na účastníka přeboru mladších žáků Prahy náš tým nestačil. Byly jsme horší ve všech činnostech a jenom díky Ludvovi jsme neodjížděli s větším debaklem. Snadno jsme ztráceli míče a sami jsme se dostávali pod tlak. Občas jsme předvedli náznaky kombinace ale ve finální fázi tomu hodně chybělo. Střely přímo do brankáře, nepřesné přihrávky a špatný pohyb hráčů bez balónu způsobily, že jsme nemohli vůbec pomýšlet na nějaký lepší výsledek. Čtyři góly jsme dostali z dobře zahraných rohů, čtyři góly jsme obdrželi po hrubých individuálních chybách obránců/záložníků, kdy soupeř šel ve třech na jednoho a nemýlil se. Malinké zlepšení oproti zápasu s Říčany bylo v pohybu hráčů, ale to bylo tak asi všechno. V druhé půlhodince jsme již hráli pouze na jednoho obránce a na riziko, ale protože jsme nedokázali udržet míč na našich kopáčkách a ani jsme nedokázali vytvořit na soupeře tlak, často jsme „hasili“ šance soupeře na poslední chvíli a nebo jsme inkasovali.

Bohužel mezi úrovní 1. třídy a úrovní přeboru je příliš velký rozdíl, i když podle mého by až takový být neměl, ale to by chlapci museli začít na sobě více makat.

 

—————

Zpět