Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


... na webu FK Viktoria Žižkov

25.05.2009 18:06

18. kolo - MPŘ-A

7.5.2009

FK Viktoria Žižkov - FC Tempo Praha   1 : 2   (1:0)
Branka:
Matěj Bobek (15. min.)
Utkání proti Tempu bylo od počátku velmi vyrovnané. Obě mužstva poměrně dobře bránila a tak se útočníci dostávali do brankových příležitostí jen zřídka. Kluci od začátku utkání hráli velmi koncentrovaně a s velkým nasazením. Toto se nám vyplatilo v 15. min., kdy uplatnil důraz před brankou soupeře Vojta Jelínek a odražený míč dopravil do sítě Matěj Bobek. Matěj uplatnil svoji předvídavost a již po několikáté v jarní sezoně skoroval z podobné situace. V závěru poločasu jsme přestáli obrovskou šanci soupeře, kdy soupeřův hráč překopl ze 2 metrů naší odkrytou branku.
Na začátku 2. poločasu jsme si vybrali asi 10 min. oddechový čas, což nás podle mého názoru stálo výsledek celého utkání. Málo jsme udrželi míč a byli jsme zbytečně zbrklí v přihrávkách. Tempo vyrovnalo v 6. min 2. poločasu velice laciným golem. Poté se hra opět vyrovnala, protože jsme se už více uklidnili, začali jsme více kombinovat a zlepšili jsme také pohyb. Bohužel místo toho abychom utkání rozhodli, přišlo nedorozumění v obraně a 6 min. před koncem utkání jsme inkasovali 2. branku. Kluky musím ale pochválit, že nesložili zbraně a vynutili si v závěrečných minutách drtivý tlak jehož výsledkem byla nastřelená tyč po krásné střele Vency Honce. V závěrečné minutě jsme měli ještě 2 velké šance po rohových kopech, ale bohužel soupeř se štěstím tyto závary přestál.
Sestava: Adam Vondráček - Pavel Žáček, Tomáš Fiala, Dominik Škarda, Venca Honc, Matěj Bobek, Vojta Jelínek, Martin Bejbl - Dan Feuereisel, Petr Kotlín, Martin Remeš, Petr Hruška, Filip Trnka, Dan Barták, Jára Skrčený a Ondra Brož
Trenér: Radek Bejbl
Asistenti: Pavel Bobek a Pavel Žáček

Převzato z www.fkvz.cz

—————

Zpět