Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


... na webu FC Háje

25.05.2009 18:11

17.5.2009, 13:30 > Tempo - Háje - SOS (Tempo T.)

 (pro připomenutí podzimní kolo 23.10.2008, 17:30 > Háje - SOS - Tempo (Schulhoffova (P-11) T.) 3 : 3 )

Sestavy: FC Tempo Praha: Holub Dominik, 1 Mišovič – 9 Soukup Vojtěch, 2 Jirků Tomáš, Kny David Christian , 3 Obuškevič Martin, 10 Polívka Jan, 8 Tököly Kryštof, 5 Mašek Tomáš, Žůrek Martin, Aschermann Martin, 14 Neckař Petr., 17 Polák Kryštof.

TJ Háje: 1 Fanda Moravec, 2 Olda Otmar, 3 Jirka Řemenář, 4 Pepa Tůma, 5 David Průša "K", 6 Tomáš Fortelka, 7 Mára Tulka, 8 Mates Krčil, 9 Vojta Ježek, 10 Míša Čup, 11 Jakub Hobza, 14 Patrik Popovič

Branky: 3´ Obuškevič, 35´ Soukup, 39´ Obuškevič- 30´ 7 Mára Tulka.

Počet diváků : 35

Trenér Pavel Čup: ............

Dal jsem si trošku odstup, protože bezprostředně po utkání by tento zápis byl opět nečtetelný.... Ale po týdnu můžeme říct, že se nám opět nepovedlo odhrát dobré utkání. A to opět se soupeřem, se kterým bychom měli odehrát velmi vyrovnané utkání. Marně přemýšlím, proč se nám daří hrát dobré zápasy se silnými soupeři z vršku tabulky ( domácí utkání Sparta, Bohemka, Bohemka venku...) a na vyrovnané nebo o trošku slabší soupeře hrajeme hůře. Hodně nám k tomu napomohl i výkon rozhodčího, který sice nebyl moc úspěšný v posuzování herních situací na hřišti, ale o to přesnější byl, když nám nedovolil si zaznamenat sestavu soupeře s tím, že náhled do zápisu je určen pouze funkcionářům klubu. Špatná výhoda, faul bez míče ho nechávali v klidu, ale ... Asi jsme si na to už zvykli. Slíbil jsme rodičům soupeře dát na stránku tu spornou penaltu, ale ještě jsme se k tomu nedostal. Hráli jsme špatně hlavně v útoku, kdy jsme byli nedůrazní a spoléhali na velké chyby soupeře, které on ovšem nedělal. Hráči Tempa byli v přihrávkách přesnější a v osobních soubojích důraznější než naši hráči a to asi celé utkání rozhodlo. V tomto utkání bych pochválil zejména Máru, který se mi líbil pohybem po celém hřišti i snahou akce zakončit, vybojovat míč a dohrávat souboje.

článek z utkání na stránkách Tempa

Hodnocení: 3

jt

Převzato z www.hajesos.wz.cz

—————

Zpět