Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Horní Cerekev - FC Tempo Praha 4:1

19.08.2008 21:39

První přípravné utkání na sezonu 2008/2009 jsme sehráli na soustředění. Na výborně připraveném pažitu v Horní Cerekvi jsme se utklali s kombinovaným týmem přípravky, kde nastupovali i hráči starší.

Na začátku utkání se oba týmy rozkoukávali a malinkou převahu jsme měli my. Až v 8. minutě se poprvé před brankou soupeře podařilo zavařit. To se právě dostal na hřiště K. Tököly a hned trefil tyč domácí branky! I na dále jsme měli převahu a brankové příležitosti. Ve 12. minutě po faulu se k rozehrání přímého volného kopu postavil Vojta Soukup a jeho centr velmi zavařil před brankou domácích, ale bez gólového efektu.

V polovině prvního poločasu se ale již začali i osmělovat domácí, jejichž útokům se nám dařilo čelit. Ale jen do 17. minuty, kdy po prvním rohovém kopu a nedorozumění v obraně, se prosadili domácí hráči – 1:0.

Kluci i nádale hráli svou hru, přičemž gólově se opět bohužel prosadili domácí. Ve 24. minutě Martin v brance hezky vyboxoval první střelu, ale na dorážku již byl krátký – 2:0. Již jsme se dostávali více pod tlak od domácích, po dvou obdržených brankách kluci malinko polevili i v koncentraci a již ve 27. minutě se podařilo domácích skórovat po třetí, když na špatný výkop M. Mišoviče si naběhl domácí útočník a křížnou střelou nedal Martinovi šanci – 3:0.

Tímto skórem skončil i první poločas. V poločase se v našem týmu vystřídali brankáři, Martina Mišoviče nahradil Dominik Holub.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým v obměněné sestavě, tak aby si všichni dostatečně zahráli. Co se nepovedlo K. Tökölymu na začátku první půle, tak se mu povedlo napravit v druhé. V 7. minutě se prosadil, když prostřelil brankáře domácích – 3:1.

Domácí již tak nehrozili, naši kluci se snažili sníži a zdramatizovat utkání, přes obranu se kluci dostali, ale v koncovce byli docela zbrklí. V polovině druhé půle, po jednom z mála závarů u naší branky se domácí dočkali i čtvrté branky, když míč do naší sítě domácí doslova dotlačili – 4:1.

Utkání, ač nedopadlo výsledkově až tak dobře, tak po fotbalové stránce se nám dařilo více. Kluci předvedli slušný výkon a zaslouží pochvalu. Již zítra jedeme na přátelák do Jihlavy, kde se utkáme s týmem FC Vysočina Jihlava (roč. 2000).

 

SK Horní Cerekev – FC Tempo Praha 4:1 (3:0)

Branka Tempa: Tököly

FC Tempo Praha: Mišovič, Holub – Jirků, Pšenička, Mašek, Dobiáš, Tököly, Soukup, Polívka, Ctibor, Polák, Černý, Neckař P., Neckař M., Rožníček, Machovský

—————

Zpět