Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Halový turnaj Radotín

23.01.2011 18:20

Dnes jsme se zúčastnili halového turnaje v Radotíně. Na turnaj se přihlásilo 8 týmů, z toho tým Zbraslavi se turnaje nezúčastnil, takže přítomných týmů bylo jen 7. Krásná nová hala v Radotíně, bylo příjemné zpestření zimní přípravy.

Hned na úvod jsme byli překvapeni, jelikož se k nám nedostala informace o časovém posunu turnaje a tak jsme se v Radotíně sešli již v 7:30. Týmy byly rozděleny do dvou skupin. My jsem se utkali ve skupině s Lipenci, Radotínem a Černolicemi.

Tempo - Lipence 2:0

Branky: 6. a 12. Richter

Úvod turnaje nám vcelku vyšel. Soupeř byl měl sice výškovou převahu, ale gólově jsme na tom byli lépe my. Obě branky vstřelil Martin Richter. Za stavu 1:0 kopal ještě Martin penaltu, ale jeho střela šla těsně vedle levé tyče branky Lipenců.

Tempo - Radotín A 0:3

Katastrofální zápas, který jsme odehráli. Ve hře byl vidět chaos a to jen kvůli jednomu hráči soupeře, který si dokázal svým důrazem udělat několikrát místo k zakončení. Soupeř, jenž hrál bez střídání, nás trestal za každou chybu. A to ještě trefil 2x tyč naší branky. My jsme byli v útoku zcela neškodní.

Tempo - Černolice 9:0

Branky: Richter 4, Polák 2, Neckař, Tököly, Polívka

Utkání s Černolicemi byl pravý opak zápasu s Radotínem. Možná kdyby se hráli zápasy v jiném sledu (nejdříve s Černolicemi a pak s Radotínem), mohlo to kluky nakopnout. Černolice dostali lekci. Od našich kluků byla radost se podívat na hezké akce a zakončení. Kluci se nebáli hrát, kombinovat a tomu také odpovídá výsledek zápasu.

Po zápase jsme se však dozvěděli ortel pro zápas o umístění. Díky tomu, že tři týmy měli shodný počet bodů (6), tak rozhodovala minitabulka, ze které jsme vyšli nejhůře (Radotín 4:3 - výhra nad Tempem 3:0, prohra s Lipenci 1:3; Lipence 3:3 - prohra s Tempem 0:2, výhra nad Radotínem 3:1; Tempo 2:3 - výhra nad Lipenci 2:0, prohra s Radotínem 0:3). Co se dá dělat i takový je fotbal. Jeden výpadek v turnaji nás stál hodně a tedy zápas jen o 5. místo.

ZÁPAS O 5. - 6. místo

Tempo - Libuš 4:0

Branky: Polák 2, Richter, Mašek

Poslední zápas v turnaji a kluci si ho užili a v pohodě přehráli soupeře z nedaleké Libuše. Úvodní branku utkání vstřelil právě bývalý hráč Libuše, Martin Richter, který se chtěl před svými bývalými spoluhráči ukázat a povedlo se mu to. Pak přidal dvě branky v pohodě hrající Kryštof Polák, který dal v turnaji dohromady 4 branky, a poslední gól přidal Tomáš Mašek, jehož střela z dálky skončilo od břevna v brance. Pátý gól měl na noze náš brankář Dominik Holub, jehož střela přes celou halu skončila jen těsně nad brankou.

... a co říci na závěr?

Z našeho pohledu turnaj splnil, co měl. Umístění sice asi není nejlepší a na medailových pozicích, ale bilance 3 výhry, 1 prohra a skóre 15:3 je z naší strany dobrá. Kluci si zahráli, dali pěkné branky a hra (až na zápas s Radotínem) byla slušná, na to že v hale jsme odehráli za zimu pouze jeden turnaj.

Branky Tempa na turnaji:

7 - Richter

4 - Polák

1 - Neckař, Tököly, Polívka, Mašek

Sestava Tempa: Holub - Soukup, Ctibor, Richter, Polívka - Tököly, Mašek, Neckař, Polák

—————

Zpět