Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

FC Tempo - FK Admira 2:0

02.05.2008 21:53

Branky: Koubek 2

Poslední zápas ve skupině a s naším velkým soupeřem, Admirou. Utkání začali aktivněji kluci z Kobylis, z čehož pramenila i nebezpečná střela ve 2. minutě, která minula naší branku. Kluci se nenechali zahanbit a v 5. minutě vybojovali rohový kop. K jeho exekuci se postavil Matěj Koubek a s jeho rohem směřujícím do branky si brankář Admiry nedokázal poradit – 1:0.

O minutu později zahrával další rohový kop Martin Obuškevič a jeho prudký centr na zadní tyči přesně netrefil Vojta Soukup. Jeho střela těsně minula branku. Kluci hráli velmi dobře a Admiru nepouštěli do žádného zakončení. A když 2 minuty před koncem zatáhl míč Tököly, křížnou přihrávkou našel nabíhajícího Koubka, ten se vyhl ještě brankáři a zvýšil na 2:0. Tímto skórem i zápas skončil.

Nejlepšími hráči byli: Koubek, Tököly a Nejedlík

Přestávka

Po tomto zápase následovala krátká přestávka. Naši kvalifikační skupinu jsme vyhráli bez ztráty bodu a bez obdržené branky. Na druhém místě skončil tým z Ústí, na třetím Admira a čtvrtá Dukla. Do semifinálové skupiny jsme postoupili s bonusovými dvěma body a spolu s námi vítěz skupiny C Slovan Liberec, druhý tým skupiny B SK Kladno a třetí tým z naší skupiny Admira.