Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Brazilci - RODIČE 5:4

16.12.2009 21:47

Včerejší utkání, které ukončilo letošní rok, ročníku 2000 se odehrálo ve velkém stylu a nasazení. Kluci z počátku cítili respekt ze svých rodičů a tak se do prvních šancí dostali právě starší a zkušenější RODIČE. Ale šance neproměnili a tak přišel trest z kopeček mladších hráčů. Kluci si zahráli s velkou chutí, fotbal je bavil a tak vedli již 3:0!

To ovšem nenechali rodiče jen tak a dokázali vývoj napínavého utkání obrátit ve svůj prospěch. Na konci se ale všichni kluci vrhli na své milované rodiče a ukázali nám všem, že v jednotě je síla a v posledních minutách a vteřinách do slova "dotlačili" dva góly do sítě svých RODIČŮ, což jim přineslo vítězství v tomto zajímavém utkání!

Nakonec si všichni podali ruce, kluci vypili na vítězství šampaňské (samozřejmě dětské), popřáli jsme si krásné Vánoce a těšíme se až zase ve zdraví sejdeme v lednu na přípravě na jarní část soutěže.

Poděkování patří všem klukům, kteří se zúčastnili a hlavně i rodičům, kteří se nebáli a zkusili si to taky na hřišti a jak bylo vidět, není to tak jednoduché, jak se zdá.

Za tým Brazilců nastoupili:

Holub, Mišovič, Aschermann, Ctibor, Dobiáš, Hrstka, Jirků, Mašek, Neckař P., Neckař M., Obuškevič, Polák, Pšenička, Soukup, Tököly dále ze SPA Hozák, Obermajer a Rod. Marod Polívka vše sledoval z lajny.

Za tým RODIČŮ nastoupili:

P. Hrstka, T. Pšenička, R. Mašek, J. Aschermann, J. Dobiáš, K. Pimková, R. Pimek, J. Obuškevičová, L. Mišovičová, K. Poláková, V. Tökölyová, J. Neckařová

Díky všem za skvělý zážitek a ještě jednou krásné Vánoce

Petr Kamitz, trenér

PS: pokud jsem na někoho zapomněl, tak se omlouvám... (příp. doplním)

—————

Zpět