Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!

20. kolo Slavoj Podolí B

25.05.2008 20:12

Ve 20. kole zajíždíme na hřiště Slavoje Podolí, kde nás čeká od 15:30 další důležitý zápas v boji o postup!

Béčko Slavoje Podolí figuruje na 8. místě tabulky s 19 body a skórem 29:38. V minulém kole nestačili kluci z Podolí na tým Točné, které podlehli na jeho hřišti 2:0. Nečeká nás opět žádný lehký soupeř, jelikož tým Podolí má na svém kontě 4 výhry a 7 remíz, což vypovídá o tom, že jen díky remízám, se nachází na 8. místě.

Na podzim jsme zvítězili doma vysoko 6:1 (4:0), když o branky se postarali Obuškevič třemi zásahy, po jedné přidali Polívka s Mišovičem a jedna branka padla vlastní.

AFK Slavoj Podolí B - FC Tempo B 0:10 (0:3)

Branky: Koubek 3, Obuškevič a Obermajer 2, Nejedlík, Soukup a Šebek

V prvním poločase slušný výkon, který se ve druhém poločase změnil v exhibici. Opět jsme o kousek blíž vytouženému postupu!