21.03.2010 - výkop ve 12:00

hř. Tempo (tráva)

POLOČAS 0:1

BRANKA: 27. Aschermann (penalta)

První zápas nás čekal s posledním týmem tabulky, Střížkovem. Loni jsme na Střížkově podlehli těsně 1:2 a tak jsme chtěli soupeři oplatit prohru. První poločas jsme nezvládli a po hrubých chybách nechali soupeře pohodlně skórovat.

Do druhé půle musel do branky za zraněného Holuba Mišovič. Jinak jsme se snažili o rychlé vyrovnání, což se podařilo. Ctibora fauloval hostující hráč před brankou a penaltu proměnil Martin Aschermann - 1:1.

Pak se začali dít věci. Pomalu co střela, to branka do naší sítě. Ještě nás zachránilo břevno od vyššího brankového rozdílu.

Nám se bohužel skórovat nepodařilo přes velkého brankáře hostí, zatímco hosté využili všech jejich příležitostí a zaslouženě vyhráli, jelikož dávali branky.

SESTAVA: Holub (Mišovič) - Tököly, Obuškevič, Polívka, Polák, Neckař, Aschermann, Žůrek, Hrstka, Mašek, Ctibor.