Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Omluvenky, dotazy, náměty, přání

Právě pro to, je tu zřízeno toto diskuzní fórum...


Diskuzní fórum

Datum: 06.04.2012

Vložil: K + K

Titulek: Re: Moje dítě neni čuně ani prase

Nevím, jak ostatní, ale já tuto větu slyším minimálně každý měsíc. Je to normální stav, který potká každé naše děcko po nějaké prohře, špatném tréninku, seřvání trenéra atd. To k tomu patří. Je jen na nás dospělých, abychom to vysvětlili a uvedli na pravou míru. Vím, že je to těžké, ale patří to ke sportu a k pubertě. Ale to je jen můj názor...

—————

Datum: 05.04.2012

Vložil: Karolína

Titulek: zamyšlení

Zdravím Vás všechny ve velikonoční čas,
běžně se neúčastním diskuzí, ale tentokrát si dovolím napsat pár slov. Ten kdo mne zná, tak asi ví, že už mne moc věcí v životě nepřekvapí. Jen si od srdce dovolím říct, že to co se rozpoutalo kvůli zcela prosté otázce sprchování, přerostlo v něco co dovolíme, aby zlikvidovalo náš tým a skupinu našich dětí? To jsme trávili ty roky na hřištích, obětovali víkendy společně s našimi dětmi, abychom se potom "rozeštvali" kvůli otázce sprchování po tréninku? Vážení sorry, ale v tomto případě potom nevím, jak můžou naše děti čerpat nějaké příklady z rodin, když my dospělí diskutujeme, slovně se napadáme, kvůli takové absurditě, jako je sprchování po trénincích? Jednou jsme svěřili své děti trenérům, takže bychom měli počítat s tím, že trenérovo slovo platí ať se nám to líbí nebo ne. Pochopitelně v rámci možných mantinelů. Osobně jsem měla pocit a snad ještě budu mít, že kolektiv v této skupině "nepadne" kvůli sprchování dětí a tudíž i naše děti budou dál kopat v duchu dobrého kolektivu. Pokud ovšem necháme Kláru, Petra možná i Romana odejít, tak už asi dobrý kolektiv nezcelíme. Možná někdy stačí trochu se zamyslet, že takové zcela zbytečné prkotiny zničí něco, co jsme budovali několik let... Možná bychom si také mohli uvědomit, že máme zdravé děti, které nám i sobě čutají pro radost a puberta k tomu, tak to co nyní prožívají přirozeně patří. Je jen na nás jak daleko to necháme dojít. Bože rodičové bděte!!!!
Pokud odejde Klára, Petr a Roman odcházíme i my.

—————

Datum: 05.04.2012

Vložil: K+R

Titulek: krásné velikonoce

Ahoj Klárko,
to my určitě nechceme aby jsi se ty nebo někdo jiný z vedení našeho týmu vzdával našeho společného druhého domova. Všichni máme fotbal na Tempu rádi, tak ať to tak zůstane.
Přejeme všem krásné velikonoce a v pondělí se těšíme na pořádnou velikonoční nadílku v souperově brance.

—————

Datum: 04.04.2012

Vložil: Klára

Titulek: omluva

Ahoj všichni hlavně kluci.
tímto bych se vám všem chtěla moc omluvit za oslovení čuňata. Na doporučení, že jsem člověk na špatném místě, předám funkci vedoucí týmu někomu kdo to s dětmi umí. Jen bych chtěla, aby jste věděli, že jsem pro vaše děti dělala všechno co bylo v mých silách. Je těžké se vzdát "druhého domova", ale jestli to má zachránit odpor hráču k fotbalu a rodičů k mé osobě máte to mít. Mějte se lépe než já a krásné velikonoce.

—————

Datum: 05.04.2012

Vložil: tomino

Titulek: Re: omluva

ahoj kláro znamená to že by si odešla z týmu fc tempo a už by si nedělala vedoucí???.

—————

Datum: 05.04.2012

Vložil: tomino

Titulek: už mi tojde

ahoj mami

—————

Datum: 05.04.2012

Vložil: Kamča Čermákovic

Titulek: Re: omluva

Ahojky všem,

předem se omlouvám za svou nevědomost, ale až teprve dnes jsem od Tomína zjistila, že diskuzní fórum na těchto stránkách je "živé"....je to ostuda, já vím :-( ....ale k tématu:

Lidi co blázníte, šílíte ?? Přeci se nerozhádá celý tým rodičů i dětí kvůli nějakému sprchování ? Jsem v šoku, o čem je tady vůbec debata !!
Určitě souhlasím s trenéry, že doporučení, aby se po tréninku osprchovali a byli tak "fresh" na další aktivity je fajn, ale zrovna tak chápu, že většina z nás rodičů má obecně hoňky s časem a tak, každá minuta, kdy kluci mohou odejít z tréninku dřív je dobrá....a do třetice jako máma, nesouhlasím, aby se mi Tomíno v zimě rozhicovaný po tréninku, a následně rozpařený ze sprchy s mokrou hlavou vrhal do mrazu, a akorát si tak uhnal nějakou chorobu (všichni pro kluky jezdíme auty, kterým většinou ani nestihne vychladnout motor, tedy kluci naskočí do vyhřátého auta a jsou za pár minut doma v teple...)
Tady vidíte, jeden člověk a tři názory...ať si to každý udělá po svém, ne ?
Prosím neřešme ptákoviny, ale hlavně, aby se kluci na trénink těšili a rodiče si spolu rozumněli -))
Poslední dobou jsme si s Otou prožili (a ještě to neskončilo) psychické peklo, a proto mi tyto diskuze přijdou zbytečné, malicherné...Vám ne ?
Nemusíte se mnou nikdo souhlasit, ale občas je asi dobře si hrábnout na dno, aby si člověk uvědomil co je důležité !
Klárko, o kluky se staráš moc dobře a tak prosím neblbni a zůstaň !

—————

Datum: 04.04.2012

Vložil: Máša sen.

Titulek: Převlékání či koupání

Ahoj,

po velmi vášnivých debatách na toto téma bych rád tuto kapitolu uzavřel.
Nesetkalo se to s pochopením, což respektuji, proto je vše na dobrovolnosti každého hráče a rodiče.
Dnes jsem doporučil, aby se kluci aspoň po tréninku převlékli do čistého (ideálně bavlněného) trička a sundali si kopačky (v létě mohou chodit na boso v pantovlích). Koupání bylo (velmi jasně) jen jako dobrovolné.
Protože jsme označen za iniciátora celé akce, všem se tímto omlouvám, pokud jsem se tím nějak dotkl jak kluků i rodičů. Tímto je vše na DOBROVOLNÉ formě, nechci tím nikoho otrávit či znechutit natolik, aby to způsobovovalo rozpory.

Pokud jsem překročil mez trenéra, pak z toho vyvodím pro sebe důsledky.

S pozdravem, Roman

—————

Datum: 02.04.2012

Vložil: Klára

Titulek: hygiena

Ahoj všichni po včerejší diskuzi ohledně sprchování po tréninku, které jsem klukům nakázala já po tréninku od 1. dubna, ale bohužel jsem nečekala takové reakce a velký problém s tím, že čuňata ze hřiště si vlezou do sprchy rovnou po tréninku. Tak sprchovat se bude jenom Maty a Dominik a ostátní na ně počkají v šatně a odcházet budeme všichni společně. K.

—————

Datum: 02.04.2012

Vložil: Petr K.

Titulek: Re: hygiena

ahoj, za mě souhlas!

Nechápu co je na tom, aby se hráč po treninku a zápase osprchoval? Nevím jak to u koho chodí, ale doma asi každý hráč navštíví (předpokládám a doufám?) koupelnu... Pokud ne, tak nemám slov. Za další na Tempu vodu a energie platíte, tak proč je nevyužít?!? Hráč domů dojde čistý a může se věnovat škole, zálibám apod. Osprchování a převlečení zabere 10minut, tak nevím kde je problém...

mějte se fajn

—————