Jsme jeden tým, který nic nevzdává, bojuje a drží při sobě! JSME TEMPO!


Omluvenky, dotazy, náměty, přání

Právě pro to, je tu zřízeno toto diskuzní fórum...


Diskuzní fórum

Datum: 07.03.2008

Vložil: Zdeněk Ondrášek

Titulek: Trenéři

Chlapi - je dobře, že to berete naprosto vážně - ale - hlavně vám musím poděkovat za tu lásku k dětem a fotbalu - je to pro naše malé kluky od vás velkej dar (na celý život)

Zdeněk (dědek)

—————

Datum: 09.03.2008

Vložil: Petr Kamitz

Titulek: Re: Trenéři

Zdravím a jsem rád, že jste přispěl do diskuzního fóra. My, trenéři, se budeme snažit i dál vychovávat fotbalisty na Tempu, jak nejlépe nám to půjde.

P.S.: mohl bych vědět, komu děkuji za příspěvek??? :-) (jméno mi, bohužel, nic neříká)

—————

Datum: 02.03.2008

Vložil: Roman Mašek

Titulek: Kam kráčíš, Mladší přípravko B

Dnešní turnaj opět potvrdil, jak jsme ještě daleko a kolik toho ještě se musíme naučit. Neplatí to jen o hráčích, ale i o nás, trenérech. Chraplavý hlas a vykřičené hlasivky jen potvrzují, že v této oblasti jsme nepostoupili ani o krok. Jak to, že musíme neustálet burcovat, radit, popohánět, aby kluci vydali ze sebe to, na co mají a co umí?
Kde je ta touha zvítězit, která je vidět při honěné či vybíjené při tréninku? Každý z kluků je schopen uběhnout skoro maratón, ale v zápase je jen stínem za protihráči? Kde je ta hravost, vtip? Jak to, že nacvičované situace a stereotypy nejsou bez povelu či zakřičení? Hlídání hráče, prostoru, klička, přihrávka...
Hmm? To bude rébus, který musíme do konce března vyřešit, aby opory mužstva jako je Marťan, Vojťas, Máša, Polda, Kaštan byly zase ti, na které byla radost se dívat... Dnes tomu tak nebylo. Možná jim v hlavách děláme zmatek, možná je tam spousty jiných věcí, možná je to jarní únava, kdo ví.

Jasné je, že dnes jsem byl otráven jak z výkonu Máši, potažmo celé předvedené hry, tak i ze sebe, když na čáře skáču jak čert a ještě halekám jak na lesy. Kluci, omlouvám se, ale někdy to prostě nejde vydržet :-)

Roman

—————

Datum: 03.03.2008

Vložil: Petr Kamitz

Titulek: Re: Kam kráčíš, Mladší přípravko B

Na tento článek musím reagovat a jen přiznat a dodat: MÁŠ PRAVDU, ROMANE. Je smutné, když si naši hráči dělají, co chtějí a nedokáží poslechnout. Je mi jasné, že rodiče si myslí, že právě jeho potomka, se to netýká, ale takových je po včerejším turnaji málo, což je smutné.

Tuto práci nedělám, že musím, ale proto, že mám rád fotbal a proč v něm něco nedokázat? Nemyslím si, že bychom neudělali pokrok, ale nyní, místo pokroků vidím hluboký propad do propasti...

Celé včerejší odpoledne jsem byl hodně unavený, po turnaji, ve kterém jsem chtěl ukázat, že na Tempu makáme a naše práce je vidět. Sice jsme skončili, musím přiznat s velkou dávkou štěstí, na medailové pozici, ale spokojený nejsem a pořád přemýšlím, jak z této situace ven?

Chtěl bych se také omluvit, za mé "výbrky" v utkáních, ale nemůžu si pomoc, vše co dělají kluci v tréninku, tak předvádí v utkáních a turnajích, to znamená neustálá nepozornost a neplnění pokynů trenérů!

Všichni dobře víme, že jsou to jen děti, to chápu, ale pokud nemá někdo o fotbal zájem, tak nemá cenu zbytečně vyvíjet úsilí na obou stranách a především je to ztráta času pro všechny.

Nejsem rodičem ani jednoho z mých svěřenců, mám na všechny stejný metr, ale vidím, kdo na co má a když vidím, že hráč mi chodí po hřišti a po zápase skáče v šatně či na pískovišti v prolézačkách a skluzavkách, tak je mi z toho smutno...

Rád bych upozornil rodiče, že to, co na trénincích děláme má nějaký význam a smysl a pokud někdo nechodí pravidelně, tak nemá jeho setrvání v našem týmu prach žádnou cenu. Také je důležité říci, že každý hráč by se měl chovat třeba, jak ve škole, být maximálně koncentrovaný, dávat pozor a reagovat na trenérovi pokyny.

Určitě to není nijak cíleno proti někomu, to rozhodně ne, jde nám přeci všem o to, abychom předváděli hezký fotbal a když se nám nepodaří zvítězit, tak ať máme dobrý pocit z dobře odvedené práce.

—————

Datum: 09.03.2008

Vložil: Zdenek Polak

Titulek: Re: Re: Kam kráčíš, Mladší přípravko B

Ahoj,musim take reagovat.JEN pozitivne,ze jde o tomto tematu diskutovat verejne:1.plus.Za druhe jsem rad,ze treneri vystavuji sve nazory volne k diskuzi s rodici a nemaji z toho zadny mindrak a hlavne se za to nestydi a jsou vstricni=2.velke plus.
V byvalem tymu jsem tyto interakce nemel k dispozici a trener k nim nemel zadny pristup,hlavne aktivni.Proto jsem rad,ze muzeme trenovat v tomto tymu a jsem na to patricne hrdy.Pane Trenere jde vam to dobre a doufam,ze se to projevi i na vysledcich naseho dvoulitroveho mancaftu.Diky za Vasi praci vsem.

—————

Datum: 02.03.2008

Vložil: Veronika

Titulek: Nové stránky

Stránky jsou SUPER

—————

Datum: 02.03.2008

Vložil: Petr Kamitz

Titulek: Re: Nové stránky

Díky moc, jsem rád, že se nový vzhled líbí :-)

—————

Datum: 01.03.2008

Vložil: Petr Kamitz

Titulek: Střelci branek v LR s týmem SPB

Zdravím všechny,
poprosil bych těch pár zúčastněných, kteří odehráli zápas s týmem SPB (prohra 3:4), aby mi nahlásili střelce branek a přihlásili se Ti, kteří se účastnili.
Děkuji

—————

Datum: 03.03.2008

Vložil: slavista:-)

Titulek: Re: Střelci branek v LR s týmem SPB

a jeden gol za slavii :-)))

—————